Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie zdobyłam tytuł magistra kosmetologii. Moje początki to studia pierwszego stopnia na specjalności podologia. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Następnie rozszerzyłam swoje horyzonty, ukończywszy kurs dyplomowy z dziedziny dermotrychologii w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunkach trychologia i asystent medyczny. Moja pasja do nauki nie wygasała, więc jestem również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Moje motto to „ciągła nauka i rozwijanie umiejętności”. Dlatego regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach oraz kongresach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Również sama szkolę, przekazując wiedzę zdobytą podczas 12-letniego doświadczenia.

Praca jest moją pasją, i to dzięki niej udało mi się połączyć moje doświadczenie i wiedzę. Tak właśnie zrodziła się idea salonu kosmetologicznego, miejsca, gdzie nasi klienci mogą cieszyć się profesjonalnymi usługami pielęgnacyjnymi i zrelaksować się, dbając jednocześnie o swoje zdrowie i urodę.

Moja specjalizacja to łączenie kosmetologii pielęgnacyjnej i kosmetologii estetycznej z elementami medycyny estetycznej. Wierzę, że odpowiednia pielęgnacja nie tylko poprawia wygląd, ale także wpływa na nasze samopoczucie.

Moje certyfikaty

_
certyfikat-01
certyfikat-02
certyfikat-03
certyfikat-04
certyfikat-05
certyfikat-06
certyfikat-07
certyfikat-08
certyfikat-09
certyfikat-10
certyfikat-11
certyfikat-12
certyfikat-13
certyfikat-14
certyfikat-15
certyfikat-16
certyfikat-17
certyfikat-18
certyfikat-19
certyfikat-20
certyfikat-21
certyfikat-22
certyfikat-23
certyfikat-24
certyfikat-25
certyfikat-26
certyfikat-27
certyfikat-28
certyfikat-29
certyfikat-30
certyfikat-31
certyfikat-32
certyfikat-33
certyfikat-34
certyfikat-35
certyfikat-36