Konsultacja + badanie skóry głowy i włosów

Konsultacja + badanie skóry głowy i włosów – badanie trychologiczne przy użyciu kamery jest zaawansowaną metodą diagnostyki problemów z włosami i skórą głowy. Trychologia to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem i leczeniem schorzeń związanych z włosami i skórą głowy. Badanie trychologiczne kamerą jest wykonywane przez specjalistów i może pomóc w rozpoznaniu różnych problemów związanych z włosami, takich jak wypadanie włosów, łysienie, czy problemy skórne, może zbadać strukturę włosów, ich zdrowie i wygląd, może pomóc w zidentyfikowaniu objawów łysienia, w tym wypadania włosów, przerzedzenia włosów czy łysienia plackowatego. Na podstawie wyników badania kamery, trycholog może zalecić odpowiednie leczenie lub terapie, które pomogą rozwiązać problemy z włosami i skórą głowy.

Cena150 zł

Dr Cyj to formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego

Dr Cyj to formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawanych w formie wkłuć, która hamuje wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia. Preparat pobudza angiogenezę w obrębie mieszków włosowych i hamuje apoptozę. Przywraca pigmentację i stymuluje formowanie nowych włosów. Technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych działa jeszcze 14 dni po aplikacji. Terapia polega na dostarczeniu substancji aktywnych do cebulek włosowych. Podczas zabiegu wykonuje się serię mikrowkłuć w skórę głowy w powierzchowne warstwy skóry właściwej. Dla najlepszego efektu zaleca się wykonanie 4 zabiegów w serii.

Cena550 zł

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe – (PRP – Platelet-Rich Plasma) na włosy to popularna procedura stosowana w medycynie estetycznej i trychologii, która ma na celu poprawę zdrowia włosów, wzrostu i ogólnego wyglądu skóry głowy. Procedura polega na wykorzystaniu osocza pacjenta, które jest bogate w płytki krwi i czynniki wzrostu, aby stymulować regenerację i wzrost włosów. Działa na korzyść mikrokrążenia krwi w skórze głowy, co wspomaga dostarczanie składników odżywczych do mieszka włosowego. Dla najlepszego efektu zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w serii.

Cena 550 zł

Fibryna komórkowa

Fibryna komórkowa – jest niezwykle skutecznym zabiegiem przeciw łysieniu. Jest to intensywna kuracja ze względu na wysokie stężenie płytek krwi zawierających czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste. Preparat ma przedłużone działanie, po podaniu uwalnia się stopniowo w okresie 7-14 dni. Uzyskujemy efekt wzmocnienia, zagęszczenia i odżywienia włosów, a także obserwujemy wzrost nowych włosów. Dla najlepszego efektu zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w serii.

Cena 600 zł