Exion

Exion jest wszechstronnym rozwiązaniem dla ciała, który wykorzystuje dwie technologie w jednej głowicy : ultradźwięki celowane oraz falę radiową (RF).

Zabieg przeznaczony jest zarówno na wiotka skórę jak i miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową.
Redukcja wiotkości skóry – głębokie ogrzewanie warstwy podskórnej powoduje skurcz macierzy pozakomórkowej,co prowadzi do szybkiego napięcia skóry.

Aktywny system chłodzenia – aktywne chłodzenie skóry pozwala falom radiowym na podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej do poziomu apoptotycznego, przez co uzyskujemy rozpad komórek tłuszczowych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny.
Dla najlepszych rezultatów zalecane jest wykonanie 4 zabiegów w serii.

Cena - 1 okolica400 zł
Pakiet 4 zabiegów na 1 okolicę1 400 zł
2 okolice600 zł
Pakiet 4 zabiegów na 2 okolice2 200 zł
Exion-RF-mikroigłowa

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – jest mało inwazyjną metodą modelowania sylwetki. Polega na miejscowym podaniu specjalnego koktajlu, którego zadaniem jest doprowadzenie do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. Lipoliza iniekcyjna pozwala na zmniejszenie obwodu wielu partii ciała, między innymi bioder, brzucha, ud, ramion lub innych części ciała, w których ilość komórek tłuszczowych jest zbyt duża.

Dla najlepszych rezultatów zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów w serii.

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa

Cena - 1 ampułka350 zł
Cena - 2 ampułki550 zł

Skinpen

Skinpen – innowacyjne urządzenie, które przynosi prawdziwą rewolucję w dziedzinie pielęgnacji skóry. Technologia opiera się na zaawansowanym systemie pulsujących igieł, które dokładnie i bezboleśnie wbijają się w głąb skóry, inicjując procesy mikrouszkodzeń. Te mikroszczeliny stymulują skórę do wykorzystania swoich naturalnych procesów odnowy, co prowadzi do głębokiej reorganizacji i przebudowy struktury skórnej. Dodatkowo w trakcie zabiegu stosowana jest odpowiednio dobrana ampułka z koktajlem, która dzięki mikrouszkodzeniom dociera w głąb skóry.

Wskazania: Rozstępy, blizny, wiotkość skóry

Cena400 zł

Plasma IQ

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY!
Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności.
Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.
Idealne rozwiązanie na rozstępy – zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.
Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.
Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

Wskazania: redukcja rozstępów, redukcja blizn, wiotkość skó

Cena600 zł
Plasma-IQ